Takmičenje Propozicije Datum Mesto Kategorija Bazen
PSCS I kolo zimskog otvorenog prvenstva Resume_pdf_button 17.01. PSCS otvoreno
Evropa 2015 Resume_pdf_button 31.01. Novi Sad 50
Vojvoda Živojin Mišić Resume_pdf_button 31.01 Valjevo 50
PSCS II kolo zimskog otvorenog prvenstva Resume_pdf_button 17.01. PSCS otvoreno
V Zimske čarolije Resume_pdf_button 14.02. Sombor 25
Prolećni Akva 235 kup 2015 Resume_pdf_button 14.02. Končarevo 25
III Copper kup Resume_pdf_button 28.02. Bor
Star Resume_pdf_button 28.02. Bečej 25
Polet Kup 2015 Resume_pdf_button 28.-01.03. Sombor 25
PSCS III kolo zimskog otvorenog prvenstva Resume_pdf_button 7.03. PSCS otvoreno
Prvenstvo Vojvodine za mlađe pionire Resume_pdf_button 07.03. PSV MlP
Prvenstvo Vojvodine za PKOSA Resume_pdf_button 07.03 PSV PKOSA
PSS Pioniri/ ml pioniri Zima 2015 13.-15.03. PSS P+ MlP 25
Memorijal Laza Stojšić Resume_pdf_button 22.03. Bečej 25
Otvoreno Prvenstvo Srbije 2015 27.-28.03. PSS otvoreno 50
XIX Otvoreno Prvenstvo Jagodine Resume_pdf_button 28.03. Končarevo 50
Subotičkih 200 i više 31.03. Subotica 50
Velika Nagrada PSCS Resume_pdf_button 04.04. PSCS otvoreno
Uskršnji miting 2015 Resume_pdf_button 04.04. Novi Sad 25
Četvoromeč 11.-12.04. KO 50
11 April- Plivko  Resume_pdf_button 18.-19.04. Beograd 50
Kup Niša Resume_pdf_button 18.-19.04. Niš 50
Prolećni kup Banata 18.04. Kikinda 25
Balkanijada 25.-26.04. juniori 50
Pirat Open Resume_pdf_button 25.04. Kragujevac 50
Kup Subotice 2015 25.04. Subotica 25
PSCS I kolo letnjeg otvorenog prvenstva Resume_pdf_button 25.04. PSCS otvoreno
Đurđevdanski kup Resume_pdf_button 02.05. Kragujevac 50
Sve prolazi Zvezda traje Resume_pdf_button 09.05. Beograd 50
Šarengradski kup Resume_pdf_button 09.05. Kruševac 50
PSCS II kolo letnjeg otvorenog prvenstva Resume_pdf_button 26.05. PSCS otvoreno
Dubočica kup Resume_pdf_button 23.05. Leskovac 50
I i II kolo letnje lige Beograda Resume_pdf_button 30.-31.05. PSB
Trofej Car Konstantin Resume_pdf_button 30.05. Niš 50
III i IV kolo letnje lige Beograda Resume_pdf_button 06.-07.06. PSB
Zmaj Resume_pdf_button 06.06. Novi Sad 50
EOI 12.-27.06 Baku-Azerbejdžan juniori 50
Karneval Pančeva Resume_pdf_button 13.06. Pančevo 50
Petnica Kup Resume_pdf_button 13.06. Valjevo 50
Trofej Beograda 2015 Resume_pdf_button 20.-21.06. PSB
PSCS III kolo letnjeg otvorenog prvenstva Resume_pdf_button 27.06. PSCS otvoreno
Kup lazarevac 2015 Resume_pdf_button 27.06. Lazarevac 50
Bjelica kup Resume_pdf_button 27.06. Vrbas 50
Vidovdanski kup Resume_pdf_button 27.06. Kruševac 50
Letnja Mala liga Beograda Resume_pdf_button 27.06. PSB
Prvenstvo vojvodine za mlađe pionire Resume_pdf_button 03.07. PSB
Univerzijada 05.-12.07. Koreja 50
Komen Kup 04.-05.07. Grčka kadeti 50
Prvenstvo Vojvodine za PKOSA Resume_pdf_button 06.07. PSV PKOSA
PSS Pioniri/ Mlađi pioniri Leto 2015 10.-12.07. PSS P+ MlP 50
Noćni kup Resume_pdf_button 11.07. Jagodina 50
PSS KOA 18.-19.07. PSS KOA 50
Četvoromeč 25.-26.07. apsolutno 25
Senta Resume_pdf_button 25.07. Senta 50
EYOF 27.-31.07. Tbilisi kadeti 50
Otvoreno prvenstvo Jagodine Resume_pdf_button 28.07. Jagodina 50
Svetsko prvenstvo 24.-09.08. Kazanj-Rusija seniori 50
Letnji Kup Resume_pdf_button 01.08. Kragujevac 50
Delfin Kup 2015 Resume_pdf_button 08.08. Ada 50
Akva 235 Cup Resume_pdf_button 08.08. Jagodina 50
Otvoreno prvenstvo najmlađih kategorija PSCS 29.08. PSCS
Svetsko juniorsko prvenstvo 01.-06.09. Singapur juniori 50
Otvoreno prvestvo Jagodine Resume_pdf_button 03.10. Končarevo 25
Mlade Nade Resume_pdf_button 10.10. Kikinda 25
Leskovački pobednik Resume_pdf_button 10.10. Leskovac 50
Bečej sprint Resume_pdf_button 17.10. Bečej 25
I i II kolo Zimske lige Beograda Resume_pdf_button 17.-18.10. PSB
I i II kolo Zimske lige Beograda Resume_pdf_button 24.-25.10. PSB
Poletarac 2015 Resume_pdf_button 31.10. Novi Sad 25
Memorijal "Ante Lambaša" Resume_pdf_button 01.-02.11. Beograd 50
Velika nagrada Srbije- Kup Zrenjanin 2015 Resume_pdf_button 05.-08.11. Zrenjanin 25
Kup Kikinde Resume_pdf_button 14.11. Kikinda 25
Zimska mala liga Beograda 14.11. PSB
Kup Kragujevac 2015 Resume_pdf_button 14.11. Kragujevac 50
Alfa kup Resume_pdf_button 21.11. Končarevo 25
XXV Miting mladi plivača Resume_pdf_button 21.-22.11. Beograd 25
Kup Pančeva 2015 Resume_pdf_button 28.-29.11. Pančevo 25
Evropsko prvenstvo 02.-06.12. Izrael seniori 25
Centralno Evropsko prvenstvo 05.-06.12. kadeti 25
Feniks 2015 Resume_pdf_button 05.12. Sombor 25
Bečejska zvezda Resume_pdf_button 12.12. Bečej 25
KOA Voša 2015 12.-13.12. PSS KOA 25
Sveti Nikola Resume_pdf_button 19.-20.12. Niš 50
Novogodišnji kup Resume_pdf_button 26.12. Kragujevac 50
Deda Mraz Resume_pdf_button 26.12. Novi Sad 25