Raspored treninga takmičara

GRUPA I:

– Treneri Vlatka Matić/ Slavica Marjanović

  • radnim danima- (ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak)
  • suvi treninzi od 18h do 19h, plivanje od 19h do 20:30h
  • subotom ujutro plivanje od 7:30 do 9h;
  • u toku radne nedelje – jutarnji treninzi su dva puta nedeljno po dogovoru sa trenerom kojim danima, zbog usklađivanja obaveza plivača u školi.
Antonijević Lazar2006
Belić Katarina2005
Kelemen Danijel2005
Koloski David2006
Nađ Andrea2007
Nogulović Teodora2005
Poljak Mia2006
Ranković Petar2006
Stojšić Ognjen2004
Šondić Strahinja2006
Šormaz Tara2006
Vranješ Iva2006
Vrhovac Jelena2005
  1.  

GRUPA II:

– Trener Biljana Šondić

  • radnim danima- suvi treninzi: ponedeljak, sreda, petak od 18h do 19h,
  • plivanje: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak od 19h do 20:30h
  • subotom ujutro plivanje od 7:30 do 9h
  • u toku radne nedelje jutarnje treninge po dogovoru sa trenerom kojim danima u periodu od 8 do 9h
Boldovina Teodor2008
Ćirković Martin2008
Gašpar Uroš2008
Husarik Dagmar2006
Ignjatov Igor2008
Ignjatov Vanja2008
Kelemen Andrej2008
Konstantinov Marta2008
Latinović Nikola2007
Malko Dušan2009
Milivojev Nina2007
Miltenović Stefan2008
Milutinović Srna2010
Molnar Lana2008
Mraović Pavle2009
Nađ Viktor2007
Obradović Jana2008
Ostojin Vladan2008
Periz Katarina2008
Poljak Andrea2009
Rajić Helena2007
Stančul Lazar2010
Tegeltija Uroš2007
Veličković Kristijan2008

GRUPA III:

Trener Aleksandra Crevar

plivanje: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak od 19h do 20:30h

Antić Una2011
Biro Mateja2011
Carić Vanja2012
Čiča Nina2009
Đorđević Aleksandra2008
Gašpar Nemanja2012
Gavrilović Jovan2012
Gavrilović Olga2010
Ivanov Sanja
Jožević Tijana2011
Kljajić Luka2010
Konstantinov Danica2010
Mandarić Mihajlo2010
Mihajlović Vuk2010
Milanović Andrija2011
Milanović Petar2010
Milosavljević Miloš2010
Milošević Tamara2010
Mitić Ognjen2009
Musta Aleksa2012
Novaković Natalija2011
Petrović Teodora2009
Poldan Borislav2010
Ranislavić Vidak2010
Samardžija Vuk2011
Srdić Matea2011
Stojakov Sofija2009
Stojanović Marko2010
Stojanović Relja2011
Stojanovski Mateja2009
Stojkovska Sara2010
Šimon Sara2009
Šormaz Nikola2011
Tomić Kalina2011
Varga Teodora2009
Vasić Konstantin2009
Vasilčin Nina2009
Zarić Mateja2010
Žakula Jandre2011