Karneval Pančeva 2024.

2 jul,2024 | Vesti

U subotu, 29.06, naš klub je organizovao Karneval Pančeva 2024. na kojem je nastupilo 214 takmičara iz 16 klubova. Naši takmičari osvojili su ukupno 136 medalja, od toga 67 zlatnih, 35 srebrnih i 34 bronzanih.

Medalje su osvojili:

💙 Popov Filip – 400kraul 3.mesto, 100ledja 3.mesto, 200ledja 2.mesto
💛 Rusovan Nikola – 400kraul 3.mesto
💙 Matić Mila – 400kraul 1.mesto, 100defin 1.mesto, 200kraul 1.mesto
💛 Slavković Djordje – 100ledja 1.mesto
💙 Obradjan Luka – 100ledja 2.mesto
💛 Nestorovski Vidak – 100ledja 3.mesto, 100delfin 2.mesto
💙 Jocić Milutin – 100ledja 1.mesto, 100delfin 2.mesto, 200kraul 1.mesto, 200ledja 2.mesto + PEHAR u kategoriji
💛 Miletić Andrej – 100ledja 2., 200mešovito 2., 200kraul 3., 100kraul 3.
💙 Filipović Luka – 100ledja 3.
💛 Matić Sanja – 100ledja 3., 200mešovito 2., 200ledja 3., 100prsa 2.
💙 Pavlović Ivona – 100ledja 2., 200prsa 1., 200ledja 2.
💛 Pantić Miloš – 50delfin 1., 50ledja 1., 50prsa 2., 50kraul 1. + PEHAR u kategoriji
💙 Milosavljev Damjan – 50delfin 3., 50ledja 3.
💛 Stančul Vojislav – 50delfin 1., 50kraul 1., 50ledja 3.
💙 Geratović Luka – 50delfin 3., 50kraul 3., 50ledja 1.
💛 Elkhedr Lina – 50delfin 2., 50ledja 3., 50prsa 3., 50kraul 1.
💙 Pušelja Ilija – 200prsa 1., 200mešovito 3., 100prsa 1., 400mešovito 1.
💛 Savović Djordje – 200prsa 2.
💙 Savić Tamara – 200prsa 2., 100prsa 2.
💛 Husarik Martin – 100delfin 1., 200mešovito 1., 200delfin 1.
💙 Ranković Uroš – 50ledja 1.
💛 Aleksić Mateja – 50ledja 2.
💙 Tanaskovski Filip – 50ledja 3., 50kraul 3.
💛 Lazić Jelisaveta – 50prsa 1., 50kraul 1., 50ledja 2. + PEHAR u kategoriji
💙 Gavrilović Jovan – 200mešovito 2.
💛 Medić Svetlana – 50kraul 3.
💙 Nikolić Uroš – 50prsa 1.
💛 Grubor-Marić Sofija – 50prsa 3.
💙 Veličković Dario – 100prsa 3.
💛 Veličković Marija – 100prsa 2.
💙 Pantić Magdalena – 100prsa 1., 200prsa 1., 200mešovito 2., 100kraul 3.
💛 Bokun Aleksa – 100prsa 1., 200prsa 1., 200mešovito 1., 400mešovito 1. + PEHAR u kategoriji
💙 Ratković Andrea – 400kraul 1., 400mešovito 1., 100delfin 1., 200kraul 1. + PEHAR u kategoriji
💛 Tintor Miona – 100prsa 2., 200mešovito 3.
💙 Veličkovski Darija – 100delfin 1., 100prsa 1., 200mešovito 2., 100kraul 3.
💛 Milica Tintor – 200kraul 3., 200mešovito 3., 400kraul 3.
💙 Šdiku Lena – 100kraul 1., 200kraul 1., 400kraul 1., 200mešovito 1. + PEHAR u kategoriji
💛 Živanović Vasilije – 100prsa 3., 200prsa 2., 100kraul 3.
💙 Divljak Danica – 100delfin 1., 200mešovito 2., 100prsa 1., 400mešovito 1.
💛 Knežević Njegoš – 100ledja 2., 200prsa 3.
💙 Savić Petar – 400kraul 2.
💛 Bokun Sara – 200mešovito 1., 200kraul 2., 100kraul 1., 100ledja 2.
💙 Konstantinov Danica – 100ledja 1., 200ledja 1., 200mešovito 3.
💛 Samardžija Vuk – 200kraul 1., 100delfin 1., 200mešovito 2., 400mešovito 2.
💙 Mitić Ognjen – 100delfin 1., 200delfin 1., 200kraul 1., 400kraul 1. + PEHAR u kategoriji
💛 Poljak Andrea – 100ledja 1., 100kraul 1. + PEHAR u kategoriji
💙 Čiča Nina – 100prsa 1., 200prsa 1., 200mešovito 1., 100kraul 2.
💛 Šimon Sara – 100ledja 2., 200kraul 1., 200ledja 1., 400kraul 1.
💙 Miltenović Stefan – 100ledja 1., 100kraul 2.
💛 Štafeta 4x100mešovito 1.mesto (Crevar Anja, Bokun Aleksa, Mitić Ognjen, Bokun Sara)
💙 Štafeta 8x50prsno 1.mesto (Konstantinov, Pantić, Divljak, Čiča, Ćirković, Miltenović, Bokun, Živanović)
💛 Štafeta 8x50prsno 3.mesto (Gavrilović, Savić, Savović, Matić M, Miletić, Matić S, Lazić, Pušelja)